در حالی که در طرح‌های فروش فوق‌العاده خودروسازان معمولا در کمتر از چند دقیقه ظرفیت تکمیل می‌شود اما در طرح فروش فوری دو مدل خودرو سایپا در روز گذشته این اتفاق نیفتاده است.
به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از  تجارت‌نیوز، در آخرین طرح فروش فوق‌العاده خودروسازان ظرفیت خرید خودرو هایما در کمتر از یک دقیقه تکمیل شده بود. معمولا این اتفاق در طرح‌های فروش فوق‌العاده می‌افتد و از این نظر خیلی از مشتریان گلایه می‌کنند که نوبت به آنها نرسیده است.

اما در روز گذشته اتفاق عجیبی رخ داده است. در طرح فروش فوری دو مدل خودرو سایپا ظرفیت‌ها تکمیل نشده و همچنان هم فرصت برای ثبت نام وجود دارد.

دیروز از ساعت ۱۰ صبح فروش نقدی دو مدل خودرو نیسان بدون محدودیت آغاز شد و قیمت این خودروها تا ۳۸ میلیون تومان ارزان‌تر از بازار است.

نیسان تک سوز آپشنال و نیسان دوگانه سوز آپشنال، دو محصولی هستند که در طرح حراج سایپا عرضه شده٬اند.

 

نیسان تک‌سوز آپشنال در طرح حراج سایپا ۲۴۱ میلیون تومان و ۸۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. این خودرو در بازار ۲۸۰ میلیون تومان قیمت دارد. این رانت حدود ۳۸ میلیون تومانی در خودرو بعدی کمتر است.

خودرو بعدی، نیسان دوگانه‌سوز آپشنال است که در طرح حراج سایپا ۲۵۷ و ۸۵۰ هزار تومان قیمت دارد. این محصول در بازار به قیمت ۲۸۵ میلیون تومان داد و ستد می‌شود. اختلاف این دو نرخ نیز حدود ۲۷ میلیون تومان می‌شود.