قیمت خودرو در بازار داخلی دیروز (یکشنبه) با نوساناتی همراه بود و تعدادی از خودروها همچون پژو پارس برای چندمین روز با افزایش قیمت همراه بود اما پژو ۲۰۷ روند کاهشی را ثبت کرد.

به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از تجارت‌نیوز، در بازار روز ۲۱ شهریور قیمت خودرو با نوسان همراه بود و تعدادی از خودروها با افزایش قیمت و تعدادی با کاهش قیمت همراه بودند.

قیمت پژو پارس ساده مدل ۱۴۰۰ به ۲۷۵ میلیون تومان افزایش یافت. در مقابل قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای با کاهش قیمت همراه بود و به قیمت ۳۵۳ میلیون تومان رسید. خودروهای ۲۰۶ تیپ دو و پنج از خودروهایی بودند که کاهش قیمت داشتند.

قیمت پراید ۱۳۱ افزایش یافت و به نرخ ۱۴۰ میلیون تومان رسید. دنا معمولی و پارس اتوماتیک از دیگر خودروهایی بودند که افزایش قیمت داشتند.

قیمت پژو ۲۰۷ سقف شیشه‌ای در فروش فوق‌العاده

فروش فوق‌العاده سه خودرو شرکت ایران‌خودرو از ساعاتی قبل آغاز شده و تا سه شنبه هفته جاری یعنی ۲۳ شهریور ادامه دارد. یکی از سه خودرویی که در فروش فوری قرار دارد پژو ۲۰۷ سقف شیشه‌ای است.

براساس اطلاعیه ایران‌خودرو، قیمت ۲۰۷ سقف شیشه‌ای ۲۱۶ میلیون و ۲۶۳ هزار تومان نرخ‌گذاری شده شده است. برندگان ۲۰۷ سقف شیشه‌ای باید در مدت پنج روز پس از اعلام برندگان پول را به حساب شرکت ایران‌خودرو واریز کنند.