به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا : در خلال قطعی بنزین سهمیه ای در جایگاهای سوخت در کشور و نارضایتی های فراوانی که در بین مردم به وجود آمد مسئولین در وزارت نفت و سایر سازمانها، وعده هایی برای دلجویی از مردم به خاطر سختی هایی که متحمل شدند دادند. یکی از این وعده ها […]

به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا : در خلال قطعی بنزین سهمیه ای در جایگاهای سوخت در کشور و نارضایتی های فراوانی که در بین مردم به وجود آمد مسئولین در وزارت نفت و سایر سازمانها، وعده هایی برای دلجویی از مردم به خاطر سختی هایی که متحمل شدند دادند. یکی از این وعده ها توسط وزیر نفت بود مبنی بر اعطای سهمیه بنزین اضافه در آینده ای نزدیک.

وزیر نفت از تخصیص ۱۰ لیتر سهمیه اضافی بنزین به خودروها در پی حملات هکری اخیر خبر داد.

جواد اوجی، در حاشیه بیست‌ودومین نشست اوپک‌پلاس گفت : از پنج شنبه همه جایگاه‌های عرضه سوخت به سامانه هوشمند سوخت متصل شده است.

وی بابیان اینکه سهمیه جبرانی در دولت مصوب شد افزود: در پایان آبان‌ماه، به جای سهمیه عادی سواری شخصی که ۶۰ لیتر در ماه است، ۷۰ لیتر درنظر گرفته خواهد شد.

اوجی گفت :سهمیه موتورسیکلت‌ها هم در پایان آبان‌ از ۲۵ لیتر معمول به ۳۰ لیتر می‌رسد.

وزیر نفت درباره صادرات نفت هم گفت : وزارت نفت خود را معطل مذاکرات نمی‌کند. مقدار صادرات نفت و میعانات گازی ما رو به بهبود است.

وی ادامه داد:اقدام کودکانه آمریکایی‌ها در آب‌های دریای عمان نشانه همین دستاوردهای ما برای افزایش تولید و صادرات نفت خام و میعانات گازی است.