به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز، یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳، افت‌وخیز ناچیزی را نسبت به روز گذشته تجربه می‌کند. نوسانات خودروهای داخلی اغلب کمتر از ۱۰ میلیون تومان بوده ولی محصولات مونتاژی و وارداتی در برخی موارد بیش از این بالا و پایین شده‌اند. زوتی DL5 یکی از اولین خودروهای وارداتی به شمار […]

به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز، یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳، افت‌وخیز ناچیزی را نسبت به روز گذشته تجربه می‌کند. نوسانات خودروهای داخلی اغلب کمتر از ۱۰ میلیون تومان بوده ولی محصولات مونتاژی و وارداتی در برخی موارد بیش از این بالا و پایین شده‌اند.

زوتی DL5 یکی از اولین خودروهای وارداتی به شمار می‌رود که شرکت سایپا وارد کشور کرده است. این خودرو از ابتدای امروز ۴۰ میلیون تومان ارزان‌تر شده و با قیمت یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

قیمت خودروهای داخلی

ساینا دنده‌ای S دوگانه‌سوز در حال حاضر یکی از معدود خودروهای دوگانه‌سوز بازار به شمار می‌رود که از ابتدای روز دو میلیون تومان افت قیمت دارد و با ۴۵۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

سمند سورن پلاس بنزینی یکی از سدان‌های پرطرفدار ایران خودرو محسوب می‌شود که با رشد پنج میلیون تومانی نسبت به روز گذشته، به کانال ۷۶۰ میلیون تومان رسیده است.

دنا پلاس اتوماتیک یکی از رکوردداران افزایش قیمت در بازار خودروهای داخلی است. این خودرو نسبت به ابتدای روز ۵۵ میلیون تومان گران‌تر شده و با یک میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

1

قیمت خودروهای مونتاژی

ام‌وی‌ام X33 کراس دنده‌ای یکی از جدیدترین و ارزان‌ترین محصولات مونتاژی مدیران خودرو به شمار می‌رود که نسبت به روز گذشته هیچ تغییری ندارد و با همان نرخ یک میلیارد و ۹۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

هایما ۸S که از جدیدترین خودروهای مونتاژی ایران‌خودرو محسوب می‌شود امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته با قیمت یک میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

دیگنیتی پرستیژ گران‌ترین کراس‌اوور مونتاژی بهمن موتور است که برخلاف دیگر خودروهای بازار، با نرخ دو میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان روز گذشته خرید و فروش می‌شود.

فونیکس تیگو ۸ پرومکس یکی از لوکس‌ترین محصولات مونتاژی بازار به شمار می‌رود که از ابتدای روز با افت ۱۰ میلیون تومانی نسبت به روز گذشته، وارد کانال سه میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان شده است.

2