به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت خودرو، امروز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳، در اکثر محصولات کاهشی گزارش می‌شود. از صبح امروز اکثر محصولات داخلی و مونتاژی کار خود را نسبت به روز ابتدایی هفته ارزان‌تر آغاز کردند. در این میان کاهش قیمت در بین محصولات ایران خودرو شدیدتر است. آن‌طور که کارشناسان می‌گویند با […]

به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت خودرو، امروز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳، در اکثر محصولات کاهشی گزارش می‌شود. از صبح امروز اکثر محصولات داخلی و مونتاژی کار خود را نسبت به روز ابتدایی هفته ارزان‌تر آغاز کردند. در این میان کاهش قیمت در بین محصولات ایران خودرو شدیدتر است.

آن‌طور که کارشناسان می‌گویند با آغاز ریزش دلار از روز گذشته و پیش‌بینی‌ها از ادامه این افت قیمت، فعلاً ترمز بازار خودرو هم کشیده شده است.

با توجه به قیمت‌های وب‌سایت ایران‌جیب، بازار خودرو تغییرات زیادی در دومین روز هفته دارد.

قیمت خودرو‌ در بازار داخلی

قیمت خودرو‌های داخلی با نوسانات شدیدی نسبت به روز گذشته گزارش می‌شود.

دنا پلاس توربو اتوماتیک از محصولات ایران خودرو با کاهش ۱۳ میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و ۳۵ میلیون تومان به معامله می‌رسد.

پژو پارس سفارشی از محبوب‌ترین محصولات این شرکت با افت ۱۵ میلیون تومانی نسبت به روز گذشته با نرخ ۷۰۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

ساینا S از محصولات شرکت سایپا با ریزش۱۲ میلیون تومانی به قیمت ۴۴۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

شاهین GT، محصول لوکس سایپا، با کاهش پنج میلیون تومانی به قیمت ۷۴۶ میلیون تومان معامله می‌شود.

خودرو داخلی 23_page-0001

قیمت خودرو‌های مونتاژی

خودرو‌های مونتاژی مانند محصولات داخلی در اکثر محصولات ریزش دارند، اما معدود مدل‌هایی هم هستند که کار خود را صعودی آغاز کردند.

X55 پرو که این روزها با حواشی زیادی در رابطه با اکسل مواجه است، امروز ۱۳ میلیون تومان دیگر ارزان شد تا به قیمت یک میلیارد و ۵۸۳ میلیون تومان در بازار خرید و فروش شود.

تیگو ۸ پرومکس تقریباً تنها محصولی است که در بازار امروز کار خود را صعودی آغاز کرد و با رشد ۱۵ میلیون تومانی به قیمت سه میلیارد و ۱۱۰ میلیون تومان  معامله می‌شود.

جک S3 از محصولات کرمان موتور در ابتدای صبح امروز با کاهش ۱۴ میلیون تومان به قیمت یک میلیارد و ۲۲۶ میلیون تومان پای میز معاملات رسید.

هیوندای کرتا از محصولات کرمان موتور با ریزش ۷۰ میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

خودرو خارجی 23_page-0001 (1)