طرح پیش‌فروش سایپا از صبح دوشنبه اول آذر آغاز شده است و به مدت دو روز ادامه دارد؟ اما قیمت امروز این خودروها در کارخانه و بازار چقدر است؟

به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از  تجارت‌نیوز، طرح پیش‌فروش سایپا از صبح دوشنبه اول آذر آغاز شده است و به مدت دو روز ادامه دارد؟ اما قیمت امروز این خودروها در کارخانه و بازار چقدر است؟

یکی از خودروهای این طرح سایپا ۱۵۱ است.

قیمت کارخانه‌ای سایپا ۱۵۱ معادل ۱۲۵ میلیون تومان است و این خودرو در بازار ۱۷۰ میلیون تومان قیمت دارد. این اختلاف ۴۵ میلیون تومانی به عنوان یارانه خرید پراید در جیب کسانی خواهد رفت که در قرعه‌کشی سایپا نام آنها جزو اسامی برنده اعلام شود. قیمت پیش‌پرداخت این محصول در طرح پیش‌ فروش سایپا، ۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده است.

البته این طرح تنها مربوط به این خودرو نیست و در طرح پیش‌ فروش شرکت خودروسازی سایپا، خودروهای شاهین، انواع کوئیک و ساینا نیز با موعد تحویل خرداد تا شهریور سال ۱۴۰۱ هم هستند.

 

 

یکی از خودروهای موجود در این طرح شاهین G است. قیمت کارخانه‌ای شاهین G معادل ۳۴۱ میلیون و ۱۹۷ هزار تومان است و این خودرو در بازار، حدود ۳۴۲ میلیون تومان قیمت دارد.

کوئیک S نیز یکی از گزینه‌هایی است که در این طرح عرضه می‌شود. قیمت مصوب کوئیک S معادل ۱۷۸ میلیون و ۷۹۲ هزار تومان و نرخ این خودرو در بازار، حدود ۱۸۸ میلیون تومان است.

متقاضیان همچنین در هنگام ثبت‌نام در این طرح، از امکان خرید کوئیک دو رنگ R نیز برخوردارند. قیمت پیش‌پرداخت این محصول در طرح پیش‌ فروش سایپا، ۷۴ میلیون و ۷۰۸ هزار تومان اعلام شده است. قیمت کارخانه‌ای و بازار کوئیک دو رنگ R در آبان، ۱۸۴ میلیون تومان است.

یکی دیگر از خودروهای موجود در این طرح کوئیک با گیربکس معمولی است. قیمت کارخانه‌ای کوئیک با گیربکس معمولی ۱۶۲ میلیون تومان است و این خودرو در بازار، ۱۸۳ میلیون تومان قیمت دارد.

همچنین قیمت مصوب ساینا S معادل ۱۶۴ میلیون تومان و نرخ این خودرو در بازار، ۱۹۱ میلیون تومان است.