به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا : طرح فروش فوق العاده پادرا پلاس در سایت سایپا از ساعت ۱۴ امروز ۳ آبان ماه ۱۴۰۰با قیمت ۲۸۵ میلیون تومان شروع می‌شود و این در حالیست که قیمت این خودرو در بازار آزاد ۳۲۵ میلیون تومان اعلام شده است. شرایط فروش فوق العاده اینترنتی خودروی پادرا پلاس بدون […]

به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا : طرح فروش فوق العاده پادرا پلاس در سایت سایپا از ساعت ۱۴ امروز ۳ آبان ماه ۱۴۰۰با قیمت ۲۸۵ میلیون تومان شروع می‌شود و این در حالیست که قیمت این خودرو در بازار آزاد ۳۲۵ میلیون تومان اعلام شده است.

شرایط فروش فوق العاده اینترنتی خودروی پادرا پلاس بدون قرعه‌کشی و محدودیت از ساعت ۱۴ امروز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۸/۳ آغاز می‌شود که متقاضیان برای می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی https://saipa.iranecar.com/ نسبت به ثبت‌نام خودرو اقدام کنند.

در حالی قیمت کارخانه‌ای پادرا پلاس ۲۸۵ میلیون تومان اعلام شده قیمت این خودرو در بازار گرانتر بوده ولی در آخرین مرحله از فروش این خودرو ظرفیت در نظر گرفته شده تکمیل نشد و در واقع این مرحله از فروش برای تکمیل ظرفیت قبلی می باشد .

وانت پادرا حاصل همکاری سایپا و یک شرکت چینی است. در واقع این دو شرکت ایرانی و چینی یک محصول قدیمی ژاپنی به نام نیسان جونیور را با وانت چینی فودی لئون ترکیب کرده و نتیجه حاصل را تحت عنوان وانت پادرا به لیست تولیدات شرکت سایپا اضافه کرده‌اند.

600.jpg