گروه خودروسازی سایپا در اقدامی غافلگیر کننده، مرحله جدیدی از طرح های فروش سه شنبه های سایپایی را مجددا با طرح فروش فوری با قیمت قطعی برگزار خواهد کرد.

به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا : گروه خودروسازی سایپا در اقدامی غافلگیر کننده، مرحله جدیدی از طرح های فروش سه شنبه های سایپایی را مجددا با طرح فروش فوری با قیمت قطعی برگزار خواهد کرد. این شرکت طبق روالی که در هفته های اخیر در پیش گرفته بود یک هفته در میان طرح های فروش فوری و پیش فروش یکساله را برگزار می کرد ولی برای اولین بار دو هفته پشت سر هم فروش فوق العاده با تحویل ۹۰ روزه را در دستور کار خود قرار داده است.

طبق روال هفته های اخیر این طرح در روز پنجشنبه آغاز و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ادامه خوهد داشت.

بدينوسيله به اطلاع متقاضيان محترم و نمايندگيهاي مجاز گروه خودروسازي سايپا مي رساند در ادامه برنامه عرضه هاي مستمر خودرو در روزهاي سه شنبه تا پايان سال ، به منظور پاسخگوئي به نياز مصرف كنندگان واقعي دومين شرايط فروش فوق العاده محصولات گروه خودروسازي سايپا ويژه دي ماه به شرح جدول ذيل اعلام ميگردد:

جدول – دومین طرح فروش فوری محصولات سایپا در دی ماه

9m0kwysljxgha7nt38.jpg
در سومین مرحله از سه شنبه های سایپایی که مجدد فروش نقدی با قیمت مشخص است، خودروهای کوییک معمولی، کوییک آر، پراید وانت ۱۵۱، تیبا ۲ ، ساینا معمولی و کوییک پلاس اتوماتیک حضور دارند.

مهمترین تغییری که در طرح های فروش فوری این شرکت در مرحله سوم ایجاد شده است، حضور خودروی ساینا معمولی است. پیش از این سایپا در طرح های فروش خود تنها ساینا اس را عرضه می کرد و این شایبه به وجود آمده بود که شاید تولید ساینا معمولی متوقف شده است.

متقاضيان محترم از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ (به مدت ۲ روز) به صورت شبانه روزي مي توانند با ورود به سايت فروش اينترنتي محصولات گروه خودروسازي سايپا نسبت به پیش ثبت نام (شرکت در قرعه کشی) اقدام نمایند.

شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اعمال خواهد شد.

سند تمام خودروهای فروخته شده در این طرح آزاد می باشد و محدودیتی در خرید و فروش آنها پس از تحویل اعمال نشده است.

مهمترین نکاتی که متقاضیان خرید خودرو در این طرح فروش فوری گروه سایپا می بایست پس از قرعه کشی مدنظر قرار دهند به ترتیب زیر می باشند:

*  امكان صلح (خريد انصرافي) و انتقال خودرو بصورت وكالتي وجود ندارد.

* در صورتیکه متقاضی خرید خودرو در قرعه کشی طرح پیش فروش اخیر ایران خودرو منتخب گردند ، از لیست متقاضیان خرید پیش فروش سایپا حذف خواهند شد.

*  پس از اعلام نتايج قرعه كشي، منتخبین مي بايست ظرف ۷۲ ساعت نسبت به واريز وجه پيش پرداخت قيمت خودرو به صورت علی‌الحساب اقدام تا پس از آن امکان انتخاب زمان تحویل، رنگ خودرو و نمایندگی محل تحویل میسر گردد.

*  در صورت عدم تكميل وجه در موعد مقرر، امکان ثبت نام متقاضي منتخب شده در قرعه كشي غیرفعال خواهد گردید.

* در صورتيكه مشتري حداكثر ۵ ماه پس از تاريخ تحويل خودرو براي سرويس اوليه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه ننمايد كارت گارانتي خودرو غيرفعال خواهد شد. در مراجعه مشتریان به نمایندگیهای مجاز گروه خودرو سازی سایپا ، پیمایش (کارکرد ) حداقل ۱۰۰۰ کیلومتر خودرو الزامی می باشد.