زیان‌ده است اما ادعا می‌کند خودرو را تا ۴۰ میلیون تومان ارزان‌تر از بازار هم که شده می‌فروشد. با این حال دو روز پس از شروع ثبت نام هنوز هم ظرفیت برای خرید خودروی این خودروساز وجود دارد.

به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از تجارت‌نیوز، زیان‌ده است اما ادعا می‌کند خودرو را تا ۴۰ میلیون تومان ارزان‌تر از بازار هم که شده می‌فروشد. با این حال دو روز پس از شروع ثبت نام هنوز هم ظرفیت برای خرید خودروی این خودروساز وجود دارد.

طرح فروش فوق‌العاده خودرو پادرا پلاس به مناسبت میلاد پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی(ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) از روز دوشنبه سوم آبان ماه شروع شده و امکا خرید بدون قرعه‌کشی و بدون محدودیت وجود دارد. با این حال هنوز هم امکان ثبت نام وجود دارد و به نظر می‌رسد تقاضا برای خرید این خودرو به میزان خودروهای سواری نیست.

 

 

در این طرح قیمت خودرو ۲۸۵ میلیون تومان اعلام شده که این رقم حاکی از رشد هفت درصدی طی چهار ماه اخیر است. در تیر ماه امسال سایپا همین خودرو را با قیمت ۲۶۶ میلیون تومان فروخته بود. از سوی دیگر در بازار هم طبق آخرین قیمت‌های اعلام شده این خودرو تا ۳۲۵ میلیون تومان قیمت خودره است. آیا با این اقدام، فاصله ۴۰ میلیونی قیمت کارخانه تا بازر کم خواهد شد؟