کاظم نژاد گفت: مشکل سامانه تبدیل کارگاهی دوگانه‌سوز کردن خودروها برطرف شده و از دیروز خدمات رسانی به مردم در این سامانه انجام می گیرد.

به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از  تجارت‌نیوز، کاظم نژاد مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی تصریح کرد: به دنبال اختلالاتی که در سامانه هوشمند سوخت به وجود آماد به منظور اقدام احتیاطی سامانه دوگانه‌سوز کردن خودروها قطع شد .

او در شبکه خبر افزود: با ارتقای سیستم‌ها مشکل ارتباط سامانه تبدیل کارگاهی دوگانه‌سوز کردن خودروها برطرف شده است و از دیروز خدمات رسانی به مردم از سر گرفته شد.

کاظم نژاد ادامه داد: افرادی که مشمول طرح دوگانه سوز کردن خودرو هستند می‌توانند به سامانه gcr.niopdc.ir مراجعه و ثبت نام کنند.

این مقام مسئول گفت: بر اساس مصوبه شورای اقتصاد، صاحبان یک میلیون و ۲۰۶ هزار خودروی عمومی شامل تاکسی ها، وانت بارها و مسافربرهای شخصی می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند.

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی بیان کرد: این سامانه هیچ آسیبی ندیده و اطلاعات افراد از قبل در سامانه موجود است.

در ادامه برنامه محمودیان رئیس اتحادیه کشوری سوخت‌های جایگزین گفت : افت توان خودرو در کیت های گاز سوز جدید وجود ندارد.

او افزود: از ابتدای شروع طرح دوگانه سوز کردن خودروها تا امروز ۱۷۰ هزار خودرو گاز سوز شده اند و ۴۰ هزار خودروها هم در صف انتظار هستند.