به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از تجارت‌نیوز،  بوش، بازوی هندی تامین‌کننده خودرو آلمانی روبرت بوش، از افزایش ۴۱.۵ درصدی سود سه‌ماهه چهارم خبر داد که به دلیل تقاضای بهتر برای محصولات خودرو و کالاهای مصرفی‌اش کمک کرد. سود خالص این شرکت در سه ماهه منتهی به ۳۱ مارس از ۳.۹۹ میلیارد روپیه در […]

به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از تجارت‌نیوز،  بوش، بازوی هندی تامین‌کننده خودرو آلمانی روبرت بوش، از افزایش ۴۱.۵ درصدی سود سه‌ماهه چهارم خبر داد که به دلیل تقاضای بهتر برای محصولات خودرو و کالاهای مصرفی‌اش کمک کرد. سود خالص این شرکت در سه ماهه منتهی به ۳۱ مارس از ۳.۹۹ میلیارد روپیه در سال گذشته به ۵.۶۵ میلیارد روپیه افزایش یافت.

مجموع تولید خودرو در هند در دوره ژانویه تا مارس بیش از ۲۱ درصد افزایش یافت که به نوبه خود به افزایش تقاضای قطعات خودرو نیز کمک کرد.

این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد افزایش انعطاف‌پذیر درآمد در سال، با افزایش تقاضا برای خودروهای سواری و بخش محصولات کالاهای مصرفی تقویت شد.

بر اساس گزارش رویترز، کل هزینه‌ها در سه ماهه ۳.۶ درصد افزایش یافت. سهام بوش قبل از اعلام نتایج ۰.۱ درصد کاهش یافت، در حالی که در سال گذشته ۳۸.۹ درصد افزایش یافته بود.