به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از  تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز، یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳، همانند چند ماه اخیر، باز هم رکودی گزارش می‌شود. تمامی محصولات داخلی، مونتاژی و وارداتی بازار گرچه تغییراتی دارند، اما میزان این تغییرات قیمتی بسیار محدود است. طی چند هفته اخیر که فضای سیاسی کشور در حال حرکت به […]

به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از  تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز، یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳، همانند چند ماه اخیر، باز هم رکودی گزارش می‌شود. تمامی محصولات داخلی، مونتاژی و وارداتی بازار گرچه تغییراتی دارند، اما میزان این تغییرات قیمتی بسیار محدود است.

طی چند هفته اخیر که فضای سیاسی کشور در حال حرکت به سمت انتخابات ریاست‌جمهوری است، تمامی بازارها در رکود عجیبی فرو رفته‌اند و گویا تمامی خریداران و فروشندگان در انتظار تعیین رئیس جدید دولت و مشخص شدن آینده کشور هستند.

با توجه به قیمت‌های وب‌سایت ایران‌جیب، بازار خودرو نوسان محدودی دارند.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی از صبح امروز تغییر اندکی پیدا کرده است.

کوییک GXR-L یکی از جدیدترین تیپ‌های محصول هاچ‌بک سایپاست که از صبح امروز ۸٫۵ میلیون تومان رشد قیمت پیدا کرده و به ۴۳۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

شاهین G که لوکس‌ترین سدان سایپا محسوب می‌شود، رشد یک میلیون تومانی را نسبت به روز گذشته به ثبت رسانده و با نرخ ۷۱۹ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

پژو پارس سدان پرحاشیه ایران خودرو نیز هفت میلیون تومان گران‌تر شده و با ۶۸۲ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

دنا پلاس ۶سرعته یکی دیگر از سدان‌‌های محبوب ایرانی است که برخلاف دیگر محصولات بازار، افت قیمت هفت میلیون تومانی دارد و با ۸۳۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت خودرو 20 خرداد 1403

قیمت خودروهای خارجی

تغییرات قیمت خودروهای مونتاژی و وارداتی هم با تبعیت از داخلی‌های بازار، افت‌وخیز محدودی دارند.

جک J4 یکی از ارزان‌ترین محصولات مونتاژی بازار به شمار می‌رود که تنها یک میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته و با ۸۱۹ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

ریسپکت ۲ سدان اقتصادی بهمن موتور محسوب می‌شود که با افت ۱۰ میلیون تومانی، با یک میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

فونیکس FX یکی از پرنوسان‌ترین محصولات مونتاژی بازار از ابتدای امروز است که با افت ۴۰ میلیون تومانی در نهایت به کانال دو میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان رسید.

لاماری ایما هیبرید محصول وارداتی آرین پارس موتور نیز رشد قیمت ۲۵ میلیون تومانی دارد و وارد کانال دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان شده است.

قیمت خودرو 20 خرداد 1403