به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا له نفل از تجارت‌نیوز، قیمت محصولات سایپا امروز سه‌شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳، کاهشی گزارش می‌شود. تعدادی از خودروهای سایپا صبح امروز ارزان‌تر شده‌اند؛ اما میزان این افت قیمت‌ها بسیار جزئی بوده و غالباً کمتر از دو میلیون تومان است به استثنای سایپا ۱۵۱ (لاینر) که هفت میلیون تومان افزایش […]

به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا له نفل از تجارت‌نیوز، قیمت محصولات سایپا امروز سه‌شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳، کاهشی گزارش می‌شود. تعدادی از خودروهای سایپا صبح امروز ارزان‌تر شده‌اند؛ اما میزان این افت قیمت‌ها بسیار جزئی بوده و غالباً کمتر از دو میلیون تومان است به استثنای سایپا ۱۵۱ (لاینر) که هفت میلیون تومان افزایش قیمت داشته است و مابقی محصولات ثابت باقی مانده‌اند.

با توجه به قیمت‌های اعلامی، اکثر محصولات روند ثابت و کاهشی داشته است

قیمت محصولات سایپا

قیمت محصولات شرکت سایپا چندان تغییر قابل توجهی را امروز تجربه نکردند.

اطلس خودرو جدید سایپا، در چندمین روز متوالی با کاهش یک میلیون تومانی  به قیمت ۵۳۹ میلیون تومان رسید.

ساینا S دوگانه سوز بر خلاف سایر مدل های ساینا کاهش یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی را رقم زد و به قیمت ۴۴۳ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

کوییک R تیپ S بر خلاف سایر مدل‌های مختلف خود با کاهش یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی به نرخ ۴۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شد.

سایپا ۱۵۱ (لاینر) برخلاف سایر محصولات این شرکت با رشد هفت میلیون تومانی رکورردار این بازار شد و با قیمت ۳۴۸ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

Saipa (1) جدید199_page-0001