به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز، سه‌شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ روز کاری پس از تعطیلات عید قربان را بدون تغییر نسبت به دیروز آغاز کرد. خودروهای داخلی، مونتاژی و وارداتی نوسانی ندارند و در برخی موارد، افت و خیز اندکی نسبت به روز گذشته گزارش می‌شود. باتوجه به ثبات نرخ ارز از […]

به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز، سه‌شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ روز کاری پس از تعطیلات عید قربان را بدون تغییر نسبت به دیروز آغاز کرد. خودروهای داخلی، مونتاژی و وارداتی نوسانی ندارند و در برخی موارد، افت و خیز اندکی نسبت به روز گذشته گزارش می‌شود.

باتوجه به ثبات نرخ ارز از ماه پیش، تمامی بازارهای مالی از جمله بازار خودرو در رکود عجیبی فرو رفته‌اند و در اغلب روزهای کاری هفته، بدون تغییر هستند. البته پس از فوت ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم پیش‌بینی می‌شد که بازارهای مالی در انتظار رئیس جمهور جدید، نوسان چندانی نداشته باشند.

با توجه به قیمت‌های وب‌سایت ایران‌جیب، قیمت خودرو از صبح امروز با ثبات گزارش می‌شود.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی از صبح امروز تغییر چندانی ندارد و تقاضا برای آن در بازار پایین است.

اطلس G فیس‌لیفت خودروی کوییک و یکی از جدیدترین محصولات سایپا بازار به شمار می‌رود که از صبح امروز با قیمت ۵۶۴ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

شاهین G لوکس‌ترین خودروی تولیدی سایپا نیز با همان نرخ ۷۱۵ میلیون تومانی روز گذشته به فروش می‌رسد.

پژو پارس LX TU5 یکی از پرحاشیه‌ترین محصولات ایران خودرو در ماه‌های اخیر بود که خبر توقف تولید آن از پایان ماه جاری تأیید شده است. این خودرو هم تغییری از ابتدای روز ندارد و با نرخ ۸۸۳ میلیون تومان معامله می‌شود.

تارا اتوماتیک V4 سدان لوکس ایران خودرو به شمار می‌رود که با نرخ یک میلیارد و ۶۰ میلیون تومانی خرید و فروش می‌شود.

قیمت خودروهای خارجی

قیمت خودروهای مونتاژی و وارداتی نیز با تبعیت از داخلی‌های بازار، نوسان زیادی ندارد.

ام‌وی‌ام X22 پرو دنده‌ای کراس‌اوور اقتصادی مدیران خودرو اما تغییری ندارد و با همان نرخ ۹۵۹ میلیون تومان معامله می‌شود.

جک S5 یکی از محبوب‌ترین محصولات کرمان موتور محسوب می‌شود. این کراس‌اوور نیز از ابتدای امروز با یک میلیارد و ۶۳۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

فیدلیتی پرایم نیو پنج‌نفره یکی از کراس‌اوورهای محبوب بهمن موتور است که این محصول هم مانند دیگر خودروهای بازار با نرخ یک میلیارد و ۸۶۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

لاماری ایما کراس‌اوور مونتاژی شرکت آرین پارس موتور محسوب می‌شود که با همان نرخ دو میلیارد و ۴۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.