به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا : نمایندگی استاندارد فروش لاماری در شهر زاهدان آغاز به کار کرد و به این ترتیب تعداد نمایندگی‌های استاندارد این برند در کشور به عدد نوزده رسید.   امیر صرافی؛ مدیر بازاریابی برند لاماری در مراسم  افتتاحیه این نمایندگی ضمن اشاره به سابقه گروه آرین در حوزه واردات خودرو […]

به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا :

نمایندگی استاندارد فروش لاماری در شهر زاهدان آغاز به کار کرد و به این ترتیب تعداد نمایندگی‌های استاندارد این برند در کشور به عدد نوزده رسید.

 

امیر صرافی؛ مدیر بازاریابی برند لاماری در مراسم  افتتاحیه این نمایندگی ضمن اشاره به سابقه گروه آرین در حوزه واردات خودرو از سال ۱۳۹۰ خاطرنشان کرد: این شرکت پس از لغو واردات در سال ۱۳۹۷، فعالیت خود را با تولید و عرضه یکی از محبوب‌ترین کراس‌اوورهای کشور یعنی لاماری ایما در سال ۱۴۰۰ ادامه داد.

photo_2024-06-22_13-52-23.jpg

 

وی در ادامه ضمن تاکید بر اهمیت نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش لاماری به عنوان بازوهای اجرایی این برند در تعامل با مشتریان و ارائه خدمات با کیفیت‌ به آنان، به سابقه نمایندگی آذرخشی به عنوان یکی از قدیمی‌ترین گروه‌های خودرویی در استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد.

 

در افتتاح نمایندگی لاماری در این شهر، محصولات لاماری ایما و لاماری ایما هیبرید به نمایش گذاشته شد.

 

photo_2024-06-22_15-28-48.jpg

 

نمایندگی لاماری کد ۵۴۰۱ با مدیریت مهدی آذرخشی بجستانی و با وسعت ۴۰۰ متر مربع در منطقه خیابان خیابان بهداشت زاهدان به‌صورت تخصصی آماده خدمت‌رسانی به مشتریان برند لاماری در شهر زاهدان است.

 

خدمات پس از فروش لاماری در این شهر نیز در تعمیرگاه این نمایندگی واقع در منطقه خیابان امام خمینی ارائه می‌شود و استانداردسازی آن نیز مطابق دستورالعمل‌های شرکت آرین پارس موتور به‌زودی انجام می‌شود.