قیمت خودرو امروز شنبه 11 شهریور 1402، بدون هیچ تغییری نسبت به دو روز گذشته ثابت ماند تا آغاز اولین روز کاری هفته هم نتواند یخ بازار خودرو را آب کند.

به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از تجارت‌نیوز، با آغاز هفته تمام چشم‌ها در انتظار آغاز نوسان در بازارهاست. بازار خودرو نیز از این موضوع مستثنی نیست اما، معمولاً قیمت این محصولات در حوالی ظهر به شکل قطعی کشف می‌شوند چراکه حجم معاملات در بازار به حد قابل قبولی می‌رسد که کسبه و مردم ‌می‌توانند به قیمت‌های اعلامی اعتماد کنند.

قیمت خودروهای داخلی

با توجه به قیمت‌های اعلامی وبسایت کارنامه، بازار خودروهای داخلی ومونتاژی امروز هیچ‌گونه نوسانی را تجربه نکرد.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲، اقتصادی‌ترین محصول آبی‌پوشان جاده مخصوص در بازار آزاد امروز بدون هیچ نوسانی با قیمت نهایی ۴۶۵ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

پژو پارس LX TU۵، سدان پرطرفدار و قدیمی ایران خودرو که این روزها ورق بدنه نازکش محل بحث رسانه هاست، امروز بدون هیچ تغییر قیمتی با عدد نهایی ۶۰۸ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

شاهین G، لوکس‌ترین و جدیدترین سدان سایپا امروز در بازار آزاد بدون هیچ‌گونه نوسانی با عدد نهایی ۵۶۵ میلیون تومان حاضر شد.

قیمت خودرو

قیمت خودروهای مونتاژی

در بازار امروز خودروهای مونتاژی ثبات رکن اصلی بود.

ام‌وی‌ام X۲۲دنده‌ای، کراس‌اوور پرطرفدار مدیران خودرو امروز با قیمت نهایی ۷۱۰ میلیون تومان و بدون هیچ تغییری نسبت به دو روز گذشته در بازار معامله می‌‌شود.

بسترن B۳۰، سدان آلمانی تباری که توسط فاو چین تولید می‌شد در بازار آزاد امروز با قیمت نهایی یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در بازار امروز حاضر شد.

هایما S۵ اتوماتیک، کراس‌اوور میدسایز اما، پرطرفدار ایران خودرو در بازار آزاد امروز بدون هیچ نوسانی با قیمت نهایی یک میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت خودرو

پیش‌بینی قیمت خودرو در هفته جاری

با توجه به رقابت اخبار واردات خودرو از سوی وزارت صمت و از سوی دیگر ورود و تثبیت قیمت دلار در کانال ۴۹ هزار تومان می‌توان انتظار داشت که قیمت اکثر محصولات بازار ثابت بماند اما، برخی از خودروهای پرفروش و اقتصادی به دلیل حجم معاملات بالاتر نسبت به دیگر خودروها ممکن است در ساعات خاصی از روز بیشتر به اخبار واکنش نشان دهند و در قیمت‌هایی که در بازار اعلام می‌شود اثرگذار باشند.