به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از  تجارت‌نیوز، امروز قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات شرکت سایپا در آبان‌ماه ۱۴۰۰ ویژه مشتریان نهایی مشخص شد. در جدول زیر این قیمت‌ها را مشاهده می‌کنید:     افزایش قیمت خودرو در بازار رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز تمام محصولات سایپا رشد یک میلیونی […]

به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از  تجارت‌نیوز، امروز قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات شرکت سایپا در آبان‌ماه ۱۴۰۰ ویژه مشتریان نهایی مشخص شد.

در جدول زیر این قیمت‌ها را مشاهده می‌کنید:

 

 

افزایش قیمت خودرو در بازار

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز تمام محصولات سایپا رشد یک میلیونی قیمت داشتند. رشدی که کاهش عرضه خودرو در آن بسیار اثرگذر است، اما همانند هفته گذشته از ابتدای هفته جاری و با رشد قیمت دلار بازار خودرو هم از مسیر دلار عبور کرد و شکل افزایشی به خود گرفته است.

به گفته فعالان بازار استارت رشد قیمت خودرو از هفته گذشته زده شد، رشدی که روز گذشته به جهش قیمت بدل شد و محصولات سایپا تا هشت میلیون تومان هم افزایش قیمت داشتند، روندی که امروز تداوم داشت و بازار با رشد یک میلیونی قیمت خودرو روبرو شد.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که قیمت «شاهین» که روز گذشته با رشد ۸ میلیون تومانی در بازار رکورد افزایش قیمت را زد بود، امروز هم یک میلیون تومان افزایش داشت و در بازار به ۳۳۸ میلیون تومان رسید.

«تیبا صندوقدار» و «تیبا ۲ معمولی» هم امروز رشد یک میلیون تومانی داشتند و در بازار به ترتیب ۱۶۱ و ۱۷۲ میلیون تومان قیمت گذاری شدند. «ساینا» هم در بازار امروز رشد یک میلیون تومانی را تجربه کرد و در بازار ۱۷۱ میلیون تومان عرضه شد.