به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز، پنج‌شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲ با ثبات گزارش می‌شود. بیشتر محصولات در بازار خودروهای داخلی و مونتاژی بدون هیچ تغییری، با همان نرخ‌های روز گذشته خرید و فروش می‌شوند؛ اما تعداد انگشت‌شماری از مدل‌های موجود در بازار، افت و خیز اندکی را تجربه […]

به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز، پنج‌شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲ با ثبات گزارش می‌شود. بیشتر محصولات در بازار خودروهای داخلی و مونتاژی بدون هیچ تغییری، با همان نرخ‌های روز گذشته خرید و فروش می‌شوند؛ اما تعداد انگشت‌شماری از مدل‌های موجود در بازار، افت و خیز اندکی را تجربه کرده‌اند.

نرخ دلار از آغاز هفته جاری در محدوده ۵۱ هزار تومان، ثابت شده است و حتی در روز گذشته، زیر کانال ۵۱ هزار تومان نیز معامله شد؛ همین امر دلیلی بر ثبات بازار خودرو شد.

قیمت خودروهای داخلی

بازار خودروهای داخلی از صبح امروز به تبعیت از هفته‌ها و ماه‌های گذشته کار خود را در رکود آغاز کرد. بیشتر محصولات تغییر قیمتی نسبت به روز گذشته ندارند و نوسان بعضی از مدل‌ها هم در بیشترین حد ممکن به پنج میلیون تومان می‌رسد.

کوییک دنده اتوماتیک R، ارزان‌ترین خودرو اتومات موجود در بازار ایران، امروز نیز همانند روزهای گذشته، تغییری ندارد و ۴۶۲ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

شاهین G در حال حاضر خودروی رده بالای تولیدی شرکت سایپا به حساب می‌آید که از ماه‌های گذشته در محدوده ۵۸۰ میلیون تومان قرار دارد و امروز نیز به تبع روزهای ابتدای هفته با همان قیمت ۵۸۵ میلیون تومان معامله می‌شود.

پژو ۲۰۷i دنده دستی یکی از محبوب‌ترین هاچ‌بک‌های بازار داخلی به شمار می‌رود که در دو روز گذشته حدود شش میلیون ارزان شده بود، اما امروز حدود یک میلیون تومان بالا رفت و به ۶۱۱ میلیون تومان رسید.

دنا پلاس ۶ دنده توربوشارژ که یکی از پرقدرت‌ترین سدان‌های تولید داخل به شمار می‌رود، با افزایش قیمت یک میلیون تومانی با نرخ ۷۳۹ میلیون تومان معامله می‌شود.

خودرو

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی نیز غالبا به صورت باثبات گزارش می‌شود؛ اما افت قیمت‌های جزئی نیز به چشم می‌خورد.

آریزو ۵ توربوشارژ جدید از سدان‌های مونتاژی مدیران خودرو، امروز پس از هفته‌ها ثبات قیمتی، حدود ۲۰ میلیون تومان ارزان شده است و با قیمت یک میلیارد و ۸۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

بسترن B30 که سدان توقف تولید خورده گروه بهمن به شمار می‌رود، امروز پس از هفته‌ها ثبات قیمت، حدود ۱۰ میلیون تومان ارزان‌تر شد و به قیمت ۹۲۰ میلیون تومان رسید.

فردا SX5 کراس‌اوور مونتاژی فرداموتورز به شمار می‌رود که همانند دیگر محصولات بازار، افت ۱۰ میلیون تومانی داشته و به قیمت یک میلیارد و ۲۱۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روزانه خودرو خارجی 2_page-0001 (1)

پیش‌بینی قیمت خودرو در روزهای آینده

با توجه به تعطیلی بازار خودرو در روز آینده، احتمال وقوع نوسانات قیمتی در بازار بسیار پایین است.

از سوی دیگر روز به روز اخبار جدیدتر و امیدوارکننده‌ای از واردات خودرو به گوش می‌رسد که می‌تواند رکود بازار خودروهای داخلی و مونتاژی را بیشتر کند.