به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز، سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳، اغلب محصولات داخلی و مونتاژی کار خود را نوسانی آغاز کردند. اما همچنان قیمت برخی از خودروها همانند روز گذشته ثابت باقی مانده‌اند. با توجه به قیمت‌های به‌دست‌آمده، بازار خودرو‌های داخلی و مونتاژی نسبت به روز‌های گذشته نوسانی […]

به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز، سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳، اغلب محصولات داخلی و مونتاژی کار خود را نوسانی آغاز کردند. اما همچنان قیمت برخی از خودروها همانند روز گذشته ثابت باقی مانده‌اند.

با توجه به قیمت‌های به‌دست‌آمده، بازار خودرو‌های داخلی و مونتاژی نسبت به روز‌های گذشته نوسانی گزارش می‌شوند.

قیمت خودرو‌های داخلی

بازار خودرو‌های داخلی صبح امروز در حالت نوسانی خفیف به کار خود ادامه داد.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما و پژو ۲۰۷ دنده‌ای هیدرولیک از محصولات شرکت ایران خودرو، صبح امروز به ترتیب با کاهش سه میلیون تومانی و چهار میلیون تومانی به قیمت ۷۹۵ میلیون تومان و ۷۳۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

دنا پلاس (۶ سرعته) از دیگر محصولات پرطرفدار این شرکت، با افزایش دو میلیون تومانی به قیمت ۸۳۰ میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

کوییک GXR-L و شاهین اتوماتیک G از محصولات شرکت سایپا، با افت هفت میلیون تومان و پنج میلیون تومانی نسبت به روز‌های گذشته به نرخ ۴۳۲ میلیون تومان و ۸۱۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شدند.

وانت زامیاد (رادیال) در شمار محصولات این شرکت، با رشد سه میلیون تومانی به قیمت ۵۷۶ میلیون تومان رسید.

خودرو داخلی22

قیمت خودرو‌های مونتاژی

X55 پرو در شمار محصولات مدیران خودرو، صبح امروز نوسانات شدیدی را تجربه کرد. که با کاهش هفت میلیون تومان با قیمت یک میلیارد و ۵۰۸ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

تیگو ۸ پرو (هیبرید) از دسته محصولات جذاب و لوکس این شرکت، با افزایش هشت میلیون تومانی به قیمت سه میلیارد و ۲۸ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

هونگچی H5 از محصولات جذاب بهمن موتور، با افت ۶۰ میلیون تومانی به قیمت چهار میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان قابل معامله است.

هایما اس ۷ ( S7 ) وهایما اس ۷ ( S7 ) صندوق برقی از دسته محصولات جذاب مونتاژی، هر دو با افت یکسان  ۱۵ میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و ۶۵۳ میلیون تومان و یک میلیارد و ۶۹۰ میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

خودرو خارجی22 خرداد (1)