به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز، سه‌شنبه ۱۵خرداد ۱۴۰۳، در تمامی محصولات ثابت مانده است. حفظ تعادل در بازار به دلیل تعطیلی بوده و بازار با تلاطم خاصی مواجه نشده است. نرخ دلار به عنوان مهم‌ترین محرک بازار خودرو، تاثیر خود را بر این بازار نمایان نکرد. طوری که همچنان […]

به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز، سه‌شنبه ۱۵خرداد ۱۴۰۳، در تمامی محصولات ثابت مانده است. حفظ تعادل در بازار به دلیل تعطیلی بوده و بازار با تلاطم خاصی مواجه نشده است.

نرخ دلار به عنوان مهم‌ترین محرک بازار خودرو، تاثیر خود را بر این بازار نمایان نکرد. طوری که همچنان بازار بدون تغییر گزارش می‌شود.

با توجه به قیمت‌های وب‌سایت ایران‌جیب، بازار خودرو‌های داخلی و مونتاژی نسبت به روز‌های گذشته در ثبات کامل به کار خود ادامه داد.

قیمت خودرو‌های داخلی

بازار خودرو‌های داخلی در صبح امروز ثابت باقی مانده‌اند.

سورن پلاس (فول) و دنا پلاس (بورسی) هر دو از محصولات شرکت ایران خودرو، در این دو روز هیچ تغییر قیمتی نسبت به گذشته پیدا نکرده‌اند و هر کدام به‌ترتیب به قیمت‌های ۷۱۹ میلیون تومان و ۸۰۶ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

رانا پلاس و تارا اتوماتیک V4 از دسته دیگر محصولات این شرکت، بدون هیچ تغییری به قیمت‌های ۶۱۶ میلیون تومان و یک میلیارد و ۴۱ میلیون تومان معامله می‌شوند.

کوییک اتوماتیک و شاهین G (سانروف) از محصولات شرکت سایپا، هر کدام به بهای ۵۴۰ میلیون تومان و ۷۱۸ میلیون تومان بدون تغییر گزارش ‌می‌شوند.

و سایر محصولات داخلی نیز در صبح امروز هیچ تغییر قیمتی نداشتند و با حفظ تعادل به کار خود ادامه دادند.

خودرو داخلی15_page-0001

قیمت خودرو‌های مونتاژی

قیمت خودرو‌های مونتاژی مانند محصولات داخلی در ثبات کامل به سر می‌برند.

‎X22 پرو دستی و X33 کراس (اتوماتیک) در شمار محصولات مدیران خودرو، صبح امروز هیچ تغییر قیمتی پیدا نکرده‌اند و هر کدام به‌ترتیب با قیمت‌های ۹۵۹ میلیون تومان و یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

آریزو ۶ پرو و تیگو ۸ پرو (هیبرید) از دسته محصولات جذاب و لوکس این شرکت، مانند سایرین تغییری پیدا نکرده‌اند. و هر کدام با قیمت‌های یک میلیارد و ۵۸۵ میلیون تومان و سه میلیارد و ۱۰ میلیون تومان به فروش می‌رسند.

جک S5 و کی‌ام‌سی K7 در شمار برتر محصولات کرمان موتور، با حفظ ثبات نسبت به روز‌های گذشته به قیمت‌های یک میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۸۱۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند.

دیگنیتی پرستیژ از محصولات جذاب مونتاژی شرکت بهمن موتور، بدون تغییر باقی مانده است که به نرخ دو میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

خودرو خارجی15 خرداد (1)_page-0001