رفع دغدغه رهبر انقلاب در خصوص کیفیت خودروهای داخلی وظیفه اصلی تیم جدید مدیریتی سایپا

به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا : محمدعلی تیموری استقلال و امنیت را بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران برشمرد و گفت: برای به دست آمدن این استقلال و امنیت، خون های پاک زیادی به زمین ریخته شده و امروز در سالگرد پیروزی با برکت انقلاب، باید برای پاسداشت این ایثارگری ها و مجاهدت ها از جان مایه گذاشت.

 تیموری با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب در دیدار با فعالان اقتصادی و صنعتی کشور ادامه داد: صنعتگران کشور به مثابه جهادگران سنگر تولید در خط مقدم جنگ اقتصادی قرار دارند که با تلاش شبانه روزی اجازه نداده اند خواب شوم استکبار جهانی برای زمینگیر کردن ایران اسلامی تعبیر شود.

تیموری افزایش تعامل با شرکت های دانش بنیان را یکی از محورهای اصلی کاری سایپا اعلام کرد و ادامه داد: صنعتگران خودرو و قطعه سازی کشور برای ایجاد تحول اساسی در این صنعت به یاری و همراهی همه بخش ها به ویژه فعالان حوزه علمی و فناوری نیاز دارند.

 در آغاز سالی جدید از حیات انقلاب اسلامی، تیم مدیریتی جدید گروه خودروسازی سایپا رفع دغدغه رهبر انقلاب در خصوص کیفیت و قیمت تمام شده خودروهای داخلی را وظیفه اصلی خود می داند و با وجود سختی ها، مشکلات و محدودیت های ناشی از تحریم ها، با تکیه بر توان و تخصص مهندسان داخلی و بهره گیری از فناوری و تکنولوژی های لازم، در این مسیر گام خواهد برداشت.