به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از  تجارت‌نیوز، شرکت کرمان موتور از تاریخ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ بخشنامه فروش نقدی و اقساطی خود را برای سه محصول پرطرفدار خود فعال کرده است. جک J4 یکی از اقتصادی‌ترین محصولات مونتاژی بازار محسوب می‌شود که در این طرح اقساطی حضور دارد. این خودرو با پیش‌پرداخت ۴۵۰ […]

به گزارش سایپا تهران شیرعلی نیا به نقل از  تجارت‌نیوز، شرکت کرمان موتور از تاریخ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ بخشنامه فروش نقدی و اقساطی خود را برای سه محصول پرطرفدار خود فعال کرده است.

جک J4 یکی از اقتصادی‌ترین محصولات مونتاژی بازار محسوب می‌شود که در این طرح اقساطی حضور دارد. این خودرو با پیش‌پرداخت ۴۵۰ میلیون تومان و با اقساط ۱۸ ماهه، ۲۴ ماهه و ۳۰ ماهه به فروش می‌رسد. قیمت قطعی جک J4 در این طرح فروش ۷۹۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان اعلام شده و اقساط ماهانه آن به ترتیب ۲۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ۱۹ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان و ۱۷ میلیون و ۲۰۵ هزار تومان تعیین شده است.

اختلاف قیمت جک J4 از کارخانه تا بازار

همانطور که اشاره شد، قیمت درب کارخانه جک J4 حدود ۷۹۱ میلیون تومان است. این سدان چینی هم‌اکنون در بازار با قیمت ۷۹۷ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. بنابراین امروز، ۲ تیر ۱۴۰۳ اختلاف قیمت جک J4 از کارخانه تا بازار تنها به ۶ میلیون تومان می‌رسد.